neprihlásený Utorok, 21. mája 2024, dnes má meniny Zina
Telekom dokončil vypnutie 3G siete - aktualizácia 1

Značky: Slovak Telekom3G

DSL.sk, 23.11.2023


Telekomunikačný operátor Slovak Telekom v súlade s avizovaným plánom zrejme k dnešnému dňu už vypol svoju 3G sieť aj na zvyšnom území krajiny.

Od Telekomu zisťujeme, či 3G sieť už bola kompletne vypnutá vo všetkých lokalitách.

Aktualizácia 1: Telekom pre DSL.sk potvrdil, že jeho 3G sieť je v súčasnosti už kompletne vypnutá.

Vypínanie začalo na začiatku októbra, kedy bola sieť zrejme za účelom otestovania vypínania vypnutá v prvých dvoch okresoch, Zlaté Moravce a Žarnovica.

Tento utorok bola sieť vypnutá približne v polovici zostávajúcich okresov, v 38 okresoch na východnom a strednom Slovensku.

K dnešnému dňu mala byť 3G sieť vypnutá na zvyšku územia.

Frekvencie v pásme 2100 MHz uvoľnené po vypnutí 3G následne Telekom využije na prevádzku sietí novších generácií, v súčasnosti ich používa aj na 5G sieť. Operátor bude naďalej popri 4G a 5G sieti prevádzkovať aj svoju 2G sieť.

Ak má zákazník starú SIM kartu nepodporujúcu novšie 4G a 5G siete, može si ju vymeniť na predajni alebo objednať výmenu na stránke telekom.sk/3G. Na tejto stránke si môže zákazník tiež zistiť, akú SIM kartu má.

K využívaniu 4G a 5G siete je samozrejme potrebné aj zariadenie podporujúce tieto siete.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

ARM razantne vstupuje do PC iných ako Apple
Android 15 predĺži výdrž smartfónov na batériu
Nové .sk domény sú oddnes dočasne lacnejšie
NASA oznámila ďalšie posunutie prvého letu vesmírneho Boeingu
Starlink zdvojnásobuje cenu globálneho programu pripojenia


inzerciaDiskusia:
                               
 

Telekomunikačný operátor už nerobí reklamu na služby, ale na buzerantov.

https://dopice.sk/sgx
Odpovedať Známka: 0.9 Hodnotiť:
 

no každý v tej reklame vidí to svoje
Odpovedať Známka: 0.6 Hodnotiť:
 

Ahoj mami, ahoj oci, to to je korytnačka Erika a ja som Koritosexuál.
Odpovedať Známka: 4.5 Hodnotiť:
 

Lól, tak za taký rehot ti priekazne serdečňe ďakujem! Posielam kvety. Inak to mala byť korytnačka marcela, kedysi dávno z fun rádia ale neva. Koritosexuál lól.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Babka sa na konci spravne pyta, ci je stastny. O to ide v celej reklame. Mala by sa to spytat aj teba. Odpoved pozname, ked si riesis svoje mindraky na nejakej reklame.
Odpovedať Známka: 2.9 Hodnotiť:
 

Ale tá gestúra čo strúhne po jeho prikývnutí, z jej strohé ho ústupu a starých vyjavených očí sa dá vyčítať ako mu praví že, choj ty priekazne do plynu, synu. A já len dodám, čím skôr tým lepšie.
Odpovedať Známka: -7.5 Hodnotiť:
 

Už si tam mal byť.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Nevieš čo je šťastie, pokiaľ si sám nevyfajčíš. Stačí si dať vyoperovať rebro.
Odpovedať Hodnotiť:
 

On by mohol maximálne tak lízkať, čo by za obetu chcelo rebierka priekazne dve. Prečo asi myslíš že tu tak frustrovane vystrája ako magorič na steroidoch? Chvíľu ticho, zmizne ako smrad a z ničoho nič veľký tresk, naše lekárne majú evidentne problém s dostatočným skladovaním pre obzvlášť špeciálnych pacošov. Tsk tsk tsk.
Odpovedať Hodnotiť:
 

A kde môj? V tvojej smutnej hlávke prebývam zdarma aj keď tu nie si celé týždne, viem. Tak prečo sa budem razom niekde premiestňovať keď sa mi u teba tak veľmo páči, že?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ak ide o navádzanie na porušovanie GDPR, pokračovanie vo vypytovaní priekazne veľa nerieši.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Citim v tom jasne posolstvo ze aj inak orientovani mozu byt stastny. Nesuvisi to nijako s ponukanymi sluzbami, takze snad si tuto reklamu nezauctuju ako danovo uznany naklad. To by po danovej kontrole nemuselo dopadnut ok.
Odpovedať Hodnotiť:
 

To aj nasi mentalne retardovani dezolati by mohli byt stastni. Ale nie, oni si vybrali radsej zivenie nenavisti v sebe, jej rozosievanie aj po okoli a rozdelovanie spolocnosti. Mohli sa zviest na pokroku a blahobyte. Ale nie, radsej sa oddelili a vytvorili si vlastnu skupinu nenavisti, tupoty, dezolatstva, zmaru a chudoby.
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

Každá akcia ma reakciu, to že nie je priekazne iba jedna, tá tvoja, je len a iba tvoj problém s ktorým sa trafená hus musí vyrovnať sama. A už si inak doma prehlásil že si géj?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ale mohlo, je to priekazne pr segment ktorý platil reklamnej agentúre. Skôr by som presmeroval sankcie mienené rusku, rovno na tú agentúru.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Podla poctu prispevkov to vyzera, ze priekazne vela citatelov a prispievatelov do DSL diskusii surfovalo po internete prave cez 3G od Telekomu...
Odpovedať Známka: 8.1 Hodnotiť:
 

Toby ani tak nevadievalo, len či si priekazne všimol pravý reklamný selling point T-Cum-u. Nižšie citujem,
K využívaniu 4G a 5G siete je samozrejme potrebné aj zariadenie podporujúce tieto siete.
Čili čokoľvek si mal s 3g, výhodnú zmluvu, zbytný kapitál, super signál v danej lokalite ktorej frekv. prevzalo 5g môžeš otvárať zmluvu novú, s novým fónom a možno aj sim keďže po novom všade trepú mikrosim.
A nikde ani slova že serte na to ľudia, a 2g nepotrebujete robiť ništ.
Aspoň sa zmienilo že, a síce prevádzkovať bude aj svoju 2G sieť. Niečo mi hovorí že tú sieť bude zámerne sabotovať aby ľudia prišli o posledný zvyšok zdravých nervov a t-cum nárazovo zarobil. Chytrý to magenta buzeranti.
Odpovedať Známka: -5.6 Hodnotiť:
 

Aky t com dezolati ako ty zaspali dobu v roku 2009 vies o tom ze ziadnym t com neexistuje a ty tu trollis a grcias sracky zbytocne ? Ani ten tvoj anglosasky debilizmus ze t cum nepomohol k tomu.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Ale mojík, veď priekazne kľúdeček, pšššt, bude lepšie.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár