Veľké nemecké mesto bude štandardne využívať open source
Diskusia k článku: Veľké nemecké mesto bude štandardne využívať open source
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: V minulosti som bol v Mnichove.
Od: ________________
|
Pridané:
2021-04-07 15:54:27
to mas od "zelenych" zo sme?
|