neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Ďalší seriál Apple o alternatívnom vývoji dobývania vesmíru začne v máji, ukážka

Značky: vesmírsci-fiTVApple

DSL.sk, 24.4.2026


Ďalší sci-fi seriál Apple o alternatívnom vývoji dobývania vesmíru Star City začne na službe Apple TV 29. mája.

Spoločnosť o tom informuje v tomto oznámení.

Seriál Star City nadväzuje na seriál For All Mankind. For All Mankind je o alternatívnom priebehu dobývania vesmíru, v ktorom na Mesiaci pristál prvý Sovietsky zväz a dobývanie vesmíru prebiehalo výrazne rýchlejšie ako v našom svete.

V seriáli USA aj Sovietsky zväz vybudovali základne na Mesiaci už v 70-tych rokoch minulého storočia, už v deväťdesiatych rokoch minulého storočia leteli ľudia na Mars a následne vybudovali na Marse veľkú základňu.

Star City vykresľuje rovnaký alternatívny priebeh dejín ako For All Mankind. Kým For All Mankind sa zameriava na NASA a americkú časť príbehu, Star City sa bude naopak zameriavať na sovietsky vesmírny program v týchto dejinách.


Trailer seriálu Star City (video: Apple TV)



Prvá séria Star City bude mať osem častí.

Zo seriálu For All Mankind sa aktuálne od konca marca vysiela piata séria, pričom seriál bude mať ešte jednu záverečnú šiestu sériu.



Najnovšie články:

Raspberry Pi zdražilo kvôli pamätiam, teraz avizuje vysoké zisky aj vďaka RAM zo skladu
Na Slovensku fotovoltaika vyrába 3% všetkej elektriny
V 2029 má byť viac ako tretina nových notebookov ARM
Let's Encrypt začne tento rok vydávať postkvantové certifikáty
Trailer postapokalyptického seriálu od Apple, príde o mesiac
NASA vzdala záchranu sondy pri Marse, je zrejme nezachrániteľná
Populárne sci-fi Stargate nebude mať pokračovanie, Amazon ho zrušil
MacBook Neo je veľmi úspešný, má vysoké predaje
eDoklady majú súčasne aj iný výpadok, nefunguje ich overovanie
Predaje smartfónov sa majú prepadnúť až o 13.9%


Diskusia:
                               
 

som velky fanusik scifi, ale tento serial ma nezaujal. take nic moc, nemastne neslane. to ked si pozriem stary stargate sg1 alebo atlantis, to malo fajn zapletky aj hlbsieho vyznamu. ale toto…
Odpovedať Známka: 7.5 Hodnotiť:
 

ako Ta mohol zaujat, ked sa este nevysielal
Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

njn, zevraj by ted nekdy, zachvílu, na léto asii, mali uviest remake Pobrežní Hlídky, z *80 - 90tek..

eh, - to bude vyzerat, to zas bude vyzerat.. ! !!
samí černí vousáči, s mačetami, bakulami, a tými plenami na ich islámo-hlavách,

a jako ženy - tzv. "sedadlá autobusu" ( ..jo, to treba videt, vím, to takto sa inak nepochopí, proč píšem, proč sa píše "sedadlo busu..

..alejo, "kraje, kde si babu, ženskú, člvek ( vizuálne ) pomýli, pod určitím uhlom, (pod mnohými uhlami.. a osvetlením..) pohladu, so sedadlom, operadlom, sedačkou, busu..
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár