neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Postapokalyptický seriál od Apple bude pokračovať od júla, ukážka

Značky: sci-fiTVApple

DSL.sk, 22.4.2026


Tretia séria sci-fi seriálu Silo vysielaného na streamovacej službe Apple TV spoločnosti Apple začne 3. júla.

Apple o tom informuje v tomto oznámení.

Tretia séria bude mať desať častí a bude sprístupňovaná postupne do začiatku septembra.

Seriál Silo je natočený na základe rovnomennej série sci-fi kníh od Hugha Howeyho o postapokalyptickom svete, v ktorom žije 10-tisíc ľudí v mnohoposchodovom obrovskom sile pod povrchom.

Druhá séria sa vysielala na prelome rokov 2024 a 2025, pričom už v decembri 2024 Apple oznámila predĺženie seriálu o ďalšie dve série. Vo štvrtej sérii bude dokončený príbeh z knižnej predlohy a táto séria bude poslednou.

Kedy sa bude vysielať štvrtá séria, nie je zatiaľ jasné.


Teaser tretej série seriálu Silo (video: Apple TV)




Trailer druhej série seriálu Silo (video: Apple TV)



Apple TV respektíve pôvodne Apple TV+ od štartu na konci roka 2019 uviedla viacero svojich sci-fi seriálov, okrem iného For All Mankind, See, Foundation, Invasion, Silo, Monarch: Legacy of Monsters, Constellation, Dark Matter, Murderbot a Pluribus.

V dobe, keď sa niektorí producenti seriálov zameriavajú na kvantitu, sú viaceré z týchto sci-fi seriálov na Apple TV pomerne kvalitné.



Najnovšie články:

Raspberry Pi zdražilo kvôli pamätiam, teraz avizuje vysoké zisky aj vďaka RAM zo skladu
Na Slovensku fotovoltaika vyrába 3% všetkej elektriny
V 2029 má byť viac ako tretina nových notebookov ARM
Let's Encrypt začne tento rok vydávať postkvantové certifikáty
Trailer postapokalyptického seriálu od Apple, príde o mesiac
NASA vzdala záchranu sondy pri Marse, je zrejme nezachrániteľná
Populárne sci-fi Stargate nebude mať pokračovanie, Amazon ho zrušil
MacBook Neo je veľmi úspešný, má vysoké predaje
eDoklady majú súčasne aj iný výpadok, nefunguje ich overovanie
Predaje smartfónov sa majú prepadnúť až o 13.9%


Diskusia:
                               
 

anitokok jak mraky
Odpovedať Známka: -6.0 Hodnotiť:
 

radsej dalsia seria mama ozen ma?
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Trocha sa Apple sekol. Na konci traileru je napísané, že tretia séria už bola a to 7. 3.!!! Ale na našom apple tv nie je. Pre náš región zrejme nebude :(
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

v USA sa datum cita najprv mesiac, cize 7.(jul) a 3.(den v mesiaci) cize v preklade do SK: 3.seria bude 3.7.
Odpovedať Známka: 5.6 Hodnotiť:
 

Silo je v pohode, sem snim. Kludne niekolko sezon, nemusia to skoncit 4kou...
Odpovedať Známka: 6.7 Hodnotiť:
 

Ked prvu knihu natlacili do dvoch serii, zvedavy som, ako to urobia, aby druha a tretia kniha mali len po jednej. Pricom v nich bolo viac deja.
Odpovedať Hodnotiť:
 

amerika je apokalypsa samo o sebe dlhe starocia
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár