Telekom kvôli zraniteľnému Androidu v Nemecku vypol MMS
Diskusia k článku: Telekom kvôli zraniteľnému Androidu v Nemecku vypol MMS
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
technologia balsaja
Od: prdlajs
|
Pridané:
2015-08-05 21:28:51
Nas Telekom pravdepodobne v reakcii na to este viac utiahne FUP. Urcite to bude kvoli bezpecnosti.
|