Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka na Slovensku nelegálne
Diskusia k článku: Sťahovanie filmov a seriálov je od štvrtka na Slovensku nelegálne
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tor browser
Od: bhawk
|
Pridané:
2014-04-11 11:31:11
Takze odteraz na sharovacie servery len cez tor browser. Problem solved...
|