Predaje smartfónov sa majú prepadnúť až o 13.9%
Diskusia k článku: Predaje smartfónov sa majú prepadnúť až o 13.9%
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nieto penazi na kokotinu
Od: khejml
|
Pridané:
2026-06-04 08:59:46
dosli uz peniazky, lud tvrdo otaca kazdu korunku, treba nam rakety a delostrelecku vypln, starlinky uz maju dostatocnu hustotu tak mozeme zacat, dron pre kazdy biometricky fejs uz vo vyrobe. inac cim viac ludi so starlink antenou tym viac to bude presne, tu na zemi myslim coskoro pridu telefony s moznostou pripojenia . to na chvilu zvysit predaj
|