Nová CPU pätica Intelu má údajne vydržať minimálne tri generácie
Diskusia k článku: Nová CPU pätica Intelu má údajne vydržať minimálne tri generácie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: LGA 1700
Od: roob_
|
Pridané:
2026-06-03 10:28:32
nejde cisto iba o rozdiel vo vykone. Napr. dnes sme objednali chlapikovi do 6rokov stareho pc (ryzen2600) 5700x.. po 6 rokoch slusny upgrade, ktory sa oplati aj preto, ze keby sa nahodou pokazila doska, tak sa nic nedeje, proste sa kupi nova am4 doska a ten novy procesor by nemusel vyhodit.. Keby bol vtedy kupil 9000 intel, tak uz davno niesu dosky, dokonca niesu dosky ani na 10-11gen intel, ktory nasledoval potom. Preto sa oplatilo prejst na ryzen! Preto sa aj dnes oplati kupit ryzen, lebo core ultra je sice vykonovo a cenovo zaujimave, ale zas bude nova doska 1954 namiesto 1851.. Nech si to intel vopcha do Aotvoru..
|