Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: šelmy
Od: ...
|
Pridané:
2026-06-04 09:59:41
Akoze co chces rozporovat?. Povinnost pre obchodnikov zaviest bezhotovostnu platbu schvalila sucasna koalicia a navrh prisiel od insitneho pseudoekonoma Laciku. Bol to navrh ministerstva financii a ten spravuje kto ? Co s tym maju ine strany netusim. Uzi si.
|