Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: problém
Od: eternal_noob
|
Pridané:
2026-06-03 09:29:42
To ze funguje je sice pekne ale narozdiel od mailu kde si kazdy moze hostnut svoj vlastny mailovy server, peppol vyzaduje certifikaciu, vysoke poplatky a byrokraciu. Je neuveritelne ze len na to aby som mohol odosielat faktury svojej firmy cez peppol musim toto absolvovat. Alebo potom musim platit riesenie tretej strany ktora bude mat pristup k mojim datam a vsetkym fakturam.
|