Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Hotovost
Od: Ušný maz
|
Pridané:
2026-06-02 13:37:57
transakčná daň sa neplatí pri platbe pomocou QR kódu(viď FAQ alebo ČKO po vzore Machalu)
Áno jedna vec je kúpiť platobný terminál a ďalšia koľko si za túto službu daný poskytovateľ vypýta(síce to štát propaguje, že je to zadarmo, ale integrátor strávil nejaký čas, kým to implementoval do platobného systému a teda si chce zato zaplatiť)
Ak by sme žili v rozumnom štáte, tak by vám tie elektronické služby vyhovovali.
|