Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Diskusia k článku: Cez QR kódy sa realizovalo v celej SR denne menej ako 2-tisíc platieb
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Hotovost
Od: mmichalll
|
Pridané:
2026-06-02 11:48:43
A transakčná daň je čo???
Poplatok za ekasu a systém platby QR kôdov je čo???
A na 99,99% si na to nájdu páku ako to spoplatniť priamo.
Radšej sa nevyjadruj keď nevieš čo hovoríš.
|