eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Diskusia k článku: eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Bez dokladov
Od: karol porast
|
Pridané:
2026-06-02 14:10:21
napisane je to vcelku jasne v zakone
Takisto je na stranke minv uvedene ze > Používanie aplikácie eDOKLADY je dobrovoľné – každý občan má možnosť rozhodnúť sa, či bude používať digitálny rovnopis dokladu alebo sa bude naďalej preukazovať fyzickým dokladom.
Vyznam slova rovnopis je > Rovnopis je jeden z dvoch alebo viacerých rovnako znejúcich exemplárov (kusov) tej istej listiny. Každý rovnopis má rovnakú právnu silu a platnosť ako originál.
Takze bud je to rovnopis a ma rovnaku pravnu silu a ja mam moznost sa rozhodnut ci ho predlozim. Tzn nikto ma nemoze nutit v styku s organmi predkladat druhy identicky rovnopis v plastovej forme.
Alebo to nieje rovnopis a minv nema co na strankach pisat hovadiny co si vycucali z prsta.
To je tak ked stat nieco vymysli, ludia to zaplatia a dopadne to ako vzdy.
|