eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Diskusia k článku: eDoklady majú veľký výpadok, z aplikácie zmizli doklady
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: no to je fasa
Od: Jaaasom
|
Pridané:
2026-06-02 11:43:24
Fízli by ti povedali: Pán vodič, vystúpte si.
A už by si nemohol nastúpiť.
|