Temu dostalo pokutu aj v Česku
Diskusia k článku: Temu dostalo pokutu aj v Česku
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
titulok
Od: x3m
|
Pridané:
2026-06-04 07:22:21
Tu by mal zaujimalo ako to od nich chcu vymahat? EU mozno ma este nejake paky, ale CR?
|