neprihlásený Štvrtok, 11. júna 2026, dnes má meniny Dobroslava
Nvidia predstavila ARM CPU pre PC, prídu na jeseň


Diskusia k článku: Nvidia predstavila ARM CPU pre PC, prídu na jeseň

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Ale za to najhorsie UI ma MacOS. Ani len okno System Settings nie je mozne rozsirit, len predlzit.
Default zobrazenie v malych oknach, rigidne aj tak stale nekonzistentne dodrzuavanie nejalych nezmyselnych pravidiel v ich dizajn manualoch, to robi z MacOS UI ozaj hrozny kus SW.
A co tak padajuce aplikacie ako zmena rozlozenia klavesnice - jazyk?
Ten OS je horsi ako Win 11 a ten je ozaj zly.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.