Nvidia predstavila ARM CPU pre PC, prídu na jeseň
Diskusia k článku: Nvidia predstavila ARM CPU pre PC, prídu na jeseň
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: metricke jednotky
Od: Hroch_asdf
|
Pridané:
2026-06-01 19:28:21
Ale za to najhorsie UI ma MacOS. Ani len okno System Settings nie je mozne rozsirit, len predlzit.
Default zobrazenie v malych oknach, rigidne aj tak stale nekonzistentne dodrzuavanie nejalych nezmyselnych pravidiel v ich dizajn manualoch, to robi z MacOS UI ozaj hrozny kus SW.
A co tak padajuce aplikacie ako zmena rozlozenia klavesnice - jazyk?
Ten OS je horsi ako Win 11 a ten je ozaj zly.
|