Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: hmmmmmmmm
|
Pridané:
2026-06-01 15:34:35
Dostal som len vysvetlenie, ze ty mas doma v obyvacke, kde ja mam nastavenu intimnejsiu atmosferu, o tom obyvacka ma byt, zriadenu kancelariu a riadis sa asi normami na potreby svetelneho toku, naviac v mas v obyvacke linku na pajkovanie SMD suciastok a robis makro vizualnu inspekciu. To je tvoj problem, kludne si tam daj aj sodikovu vybojku 500W... Asi uz ti ani ten zrak dobre nesluzi, myslenie uz ti davno odislo.
|