Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: ...
|
Pridané:
2026-06-01 14:14:02
No tak sup sup sa zobudit do reality. Kym 30W svetlo ti mozno staci (nepozname detailne tvoj priestor ani naroky), tak 10W svetlo pod linkou nie je svetlo ale sviecka sluziaca na orientaciu, nie pracovne svetlo. Ale ako som povedal, nebudem to porovnavat.
Bezna pracka za poslednu dekadu neobsahuje asynchronny motor. Takze tu pises omacku zbytocne, lebo nemas ponatia. Rovnako ako pouzivanie spotrebicov. A tu je tvoj problem - svojou optikou, narokmi, podmienkami a komfortom vlastneho prostredia porovnavas neporovnatelne.
|