Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Diskusia k článku: Cena elektriny je v SR už 10 dní v kuse cez deň nulová
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: spekulanti a odrbavaci
Od: hggvvbbbnjj22
|
Pridané:
2026-05-31 11:40:24
zajimave, ze ako vysledok "komunistickeho" planovania mame jadrove elektrarne, hydro elektrarne, precerpavacny a celu rozvodnu sustavu bez vypadkov ;) a vdaka tomu si mozes citat dsl a pisat sem ;)
ps: socialisticke, nie komunisticke, komunizmus existoval realne len 1x za historiu ludstva, v Parizi. Vzdy lepsie socialisticke , ktore bolo, ako sucasne bruselske socialisticke, kde nie je ani hlava ani pata, len rozkradacky fondov
|