Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
rusenie adsl
Od: roob_
|
Pridané:
2026-06-02 10:29:40
takze dnes klient, ze pokazil sa mu router.. tak sme mu objednali novy, ale este sme ho poslali do orangu, nech sa spyta, ci nahodou nieje nejaky iny problem... no od 1.6.2026 telekom na celej ulici zrusil vsetky dsl pripojky :) Telekom je frajer, ze to oznamili orangu 30.5. Orange je frajer, ze to neoznamili pre istotu klientom vobec. Sluzby na slovensku v 21. storoci twl.
Kazdopadne dopadlo to tak, ze za rovnaku cenu dal orange klientovi LTE s 2TB a rychlostou 50Mbit, takze to bude mat asi lepsie ako doteraz... len bude cakat na montaz anteny.
|