Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: nezasluzi
Od: CPX
|
Pridané:
2026-06-02 07:22:50
Vypnutie HSPA je zlocin proti ludskosti. HSPA je neskutocne rychly internet na to ako malo to vycucava baterku. 3G internet pomaly ani nebolo citit na baterke mobilu, kde to 4G uz ano a to ani nehovorim co to robi s baterkou na 5G.
|