Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ADSL od Telekomu
Od: Vsak dobre
|
Pridané:
2026-05-30 12:18:53
Ale chapes ze sleyady a 1500€ pokuty za langose maju na to vlyv?
|