Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ADSL od Telekomu
Od: OriginalnyKoumakSK
|
Pridané:
2026-05-30 10:07:58
Telekom zatial zakaznikov s ADSL nezmigroval na VDSL, lebo ti, ktori ostali aj po tom, co im orezal rychlost na max. 8/1Mbit bez prerusenia zmluvy (ako mam aj ja), tak asi caka, nez to sami vzdaju, alebo hladaju pravne cisty sposob ako ich "zrusit".
Nuz, keby sem boli natiahli optiku, ktoru uz pred vyse 6-timi rokmi zvestovali a pytali na nu povolenie, tak by ma to netrapilo. Teraz budem velmi zvedavy, ci v pondelok budem mat zrazu "ticho" na linke. Nas starosta je samozrejme otvoreny budovaniu optiky v dedine az do hlbky svojho vacku ... preto uz 2 spolocnosti nas tu oslovili o povolenie a tym to aj skoncilo.
|