Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: nostalgia
Od: ejdjdjs
|
Pridané:
2026-05-30 07:40:47
Hej, bola to krasa, bolo to o inom, na internete boli vacsinou len ludia ktori sa vyznali, doba nebola taka rychla. Aj preto som uz davno zrusil socialne siete, ale napriklad telegram pouzivam. Dnes uz su vsetci na nete, to je ta virtualna realita, vsetci vsetko jebu na net a konzumuju a placu ze nemaju cas. Staci sa z toho vymanit a pouzivat internet zodpovedne. Zakladom je: ziadne socialne siete.
|