Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
*DSL je nezmysel
Od: roob_
|
Pridané:
2026-05-29 18:51:00
skoro vsade je uz mozny prijem 4/5G, takze prim preberaju O2 a Swan, ktory pochopili, ze ak ponuknu produkt za dobru cenu, tak to ludia budu kupovat. V telekome a orange su na to moc tupi, takze nemaju normalnu, cenovo konkurencnu sluzbu pripojenia na bezdrotovy internet.
|