Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Diskusia k článku: Na Slovensku sa v tichosti vypína ADSL v lokalitách s VDSL, už 31. mája
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: nezasluzi
Od: Pán Vládca
|
Pridané:
2026-05-29 17:06:55
Človek si musí zvykať :(. A takto sme prišli o HSPA, Flarion, ISDN, Dialup..... Človeka chytá nostalgia.
|