Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Rozvodná sieť
Od: špek - u - lan't
|
Pridané:
2026-04-19 09:21:15
Ja ti nevravím čo máš robiť. Len medzi riadkami vyčítaj, že si trochu kolík.
|