Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
..sa nevede ted nejlíp, sa nejak moc nedarí..
Od: LytaRyta Hochbatnica 3-rybá
|
Pridané:
2026-04-18 02:53:30
dátové centrá netreba, v Koráne je všetko !
( ..príp. ešte v Marx-Lenin. Biblii )
|