IPv6 dosiahol u užívateľov Google podiel 50%
Diskusia k článku: IPv6 dosiahol u užívateľov Google podiel 50%
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Je to nepekne
Od: noone
|
Pridané:
2026-04-17 08:44:50
Ked uz IPv6, tak iba full DS.. skripleny DS Lite je na nic, to radsej verejnu IPv4.
|