Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Diskusia k článku: Druhý multiplex DVB-T prešiel do DVB-T2, časti divákov sa zrejme zhoršil príjem
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Totok je titulek
Od: Dobre vravis
|
Pridané:
2026-04-14 17:56:33
Rovno treba zrusit cele ministerstvo aj s martinkou. Taraba si najde mladsi model.
|