Vzniká súborový systém vhodný pre vesmírne misie
Diskusia k článku: Vzniká súborový systém vhodný pre vesmírne misie
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
L a K, Letectví a Kosmonautika - Capricorn I a Austrálie neexistuje ! !!
Od: LytaRyta Hochbatnica 3-rybá
|
Pridané:
2026-04-13 19:15:51
beztak to nakonec, v tom 22 - 23 - 24. storočí, bude len QL-CARS !
|