Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: neviem o co im ide
Od: hurrra
|
Pridané:
2026-04-11 19:41:59
Ale my nie sme Maďarsko, my sme SLOVENSKO (50 rokov za opicami).
|