Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
fak off
Od: rudollf
|
Pridané:
2026-04-11 13:23:34
slovakian dvb-t really sucks!
|