Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Nová doba
Od: DVBT+analog
|
Pridané:
2026-04-11 09:25:03
Niekomu moze vadit, ked ma dodavatel moznost robit statistiky sledovanosti programov a casu.
Ked kazdy den cosi sledujes a zrazu den nic, tak si mimo domu ?
|