Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Nová doba
Od: Wizzx
|
Pridané:
2026-04-10 21:47:42
Antény a paraboly patria do dôchodku, pomalé, zložité a škaredé na dome. Optika do domu a všetky video data nech lezú cez ňu.
|