Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Eugénio
Od: Eugénio
|
Pridané:
2026-04-10 18:19:29
Ja sa do toho vôbec nevyznám.
Možno sa v dvbt netočia peniaze, tak si naši riaditelia aspoň nechali eurá na vírivky. Možno.
|