V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Diskusia k článku: V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
niekomu dobre strasi vo vezi
Od: ToSomJaKarol
|
Pridané:
2026-04-13 08:18:00
Cize v americkej casti je vsetko v poriadku? Alebo tam nic nie je a je to v poriadku? Nazov clanku je uplne mege ...v Europskej casi....Cize opat raz pan Donald za nic nemoze?
|