V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Diskusia k článku: V európskej časti lode Orion uniká hélium, posádku a pristátie Artemis II to nemá ohroziť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Bude sranda
Od: HAHA
|
Pridané:
2026-04-10 13:03:53
čiže pristanú podľa plánu, len budú mať divné hlasy. :) :-D
|