O2 umožňuje zdieľať paušál s ďalšími mobilnými zariadeniami, za poplatok
Diskusia k článku: O2 umožňuje zdieľať paušál s ďalšími mobilnými zariadeniami, za poplatok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: co bolo to bolo
Od: Licencia
|
Pridané:
2026-03-31 19:51:20
Môže za to apple že vymýšľa poplatky za povolenie funkcií. Aj za spustenie apple pay chceli poplatky od bánk.
|