O2 umožňuje zdieľať paušál s ďalšími mobilnými zariadeniami, za poplatok
Diskusia k článku: O2 umožňuje zdieľať paušál s ďalšími mobilnými zariadeniami, za poplatok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: kde Slnko nesvieti
Od: roob_
|
Pridané:
2026-03-31 18:52:47
ma to ale zmysel pre najvyssiu sluzbu "Bezstarostny", kde to zdielanie je zadarmo k 1xSIM a teda mas neobmedzene hovory a data na 2 cislach za 39€. Alebo teda neobmedzene hovory/data na 3x cislach za 43€ alebo 4x cislach za 47€
|