Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Diskusia k článku: Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: prvý Apríl
Od: ToSomJaKarol
|
Pridané:
2026-03-31 11:28:05
Ved pouzivam AI, ktora potrebuje tie materialy dopravit na zem pre jej rozvoj a aby pekne postupne dalej devastovala mozgy ludom.
Sama tak povedala a tak to je! Co povie AI to je praUda!
|