Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Diskusia k článku: Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: prvý Apríl
Od: pherel_1
|
Pridané:
2026-03-31 09:09:56
Do vesmíru sa nám načim trepať aby bola magnetická rezonancia, teflón, internet, fotovoltické panely a dúfam, že v budúcnosti do dospeje do stavu, že sa prestaneme vŕtať v zemi a ťažiť nerasty sa budú vo vesmíre.
Skôr či neskôr sa zdroje na zemi minú a bez lietania do vesmíru nebude žiadna alternatíva.
|