Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Diskusia k článku: Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Tutilok
Od: (:..:)
|
Pridané:
2026-03-31 07:41:50
Viac info tu, tu a tu.
|