Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Diskusia k článku: Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: O co ide?
Od: iOfcaaa
|
Pridané:
2026-03-31 00:04:59
Aké sú tvoje zdroje o plochej Zemi? Ako hlboko si ponoreny v matematike, fyzike a chemii?
Lebo pokial nerozumies tymto 3 veciam poriadne, velmi lahko ta oklamu s plochou Zemou. Plochozemci si selektivne vyberaju fyzikalne a matematicke zakony a vela krat uch aj chybne interpretuju. Vacsina z nich ani nerozumie vztahom. Pletu piate cez deviate.
Matematika je jazyk vesmiru.
|