Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Diskusia k článku: Ľudská posádka by mala letieť k Mesiacu v noci na štvrtok
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: prvý Apríl
Od: Jaaasom
|
Pridané:
2026-03-30 21:37:41
Mňa skôr zaujíma, či si tam zoberú veľkonočné jedlá. Šalát, šunka, klobásky, cvikla...
|