Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Diskusia k článku: Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: problem za problemom
Od: Jaaasom
|
Pridané:
2026-03-29 15:30:25
Nie.
Žiadne IT = žiadny problém
|