Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Diskusia k článku: Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: problem za problemom
Od: Berg
|
Pridané:
2026-03-28 14:15:33
Veru, lepsi by bol jeden monolit co sa bude buildovat 12h
|