Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Diskusia k článku: Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: erererer
Od: ToSomJaKarol
|
Pridané:
2026-03-27 15:55:53
nie tunelom, staci prevod na IBAN, je to jednoduchsie tunely sa u nas stavju tak 25+ rokov
|