Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Diskusia k článku: Ministerstvo vnútra má opäť IT problémy, ovplyvňujú klientské centrá
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tak jest jak pani mluvi
Od: sdgjhhg
|
Pridané:
2026-03-27 12:28:24
Nemenovana pani z nemenovaneho casopisu by tie klientske centra aj vsetky internety zakazala.
|