Tesla končí s výrobou Modelu S a X
Diskusia k článku: Tesla končí s výrobou Modelu S a X
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pointa usla
Od: Elirus
|
Pridané:
2026-01-30 13:04:12
Co riesite, ciel Tesly nikdy nebol byt nejakym poprednym vyrobcom elektromobilov, ale akcelerovat nasadzovanie EV vo svete. Po tom co vytvorili dostatocne dobre auto a ostatne automobilky pustili do gati a zacali sa po nich opicit, tak misia Tesly bola splnena. To je cele zretelne aj z toho ze ich patenty su open-source. Im je ukradnuta konkurencia lebo to nikdy ani nehrali na PvP :D
|